Downside Gap Three Methods

Сигнал

Тип

Пара

Sell

Продовження

Верхній розрив методу трьох

 

Опис моделі

Перші дві свічки - два довгі чорні дні з розривом. Третя свічка відкривається усередині тіла другої і заповнює розрив. Перший і другий дні можуть бути і протилежних кольорів: це не приведе до серйозних змін сенсу моделі. Ці моделі частково схожі з розривами тасуки з тією різницею, що розривши в них заповнюється.

Сценарії і психологія за фігурою

Модель свідчить, що на ринку відбувається могутній рух в одному напрямі. Це падіння продовжується і після того, як з'являється розрив у напрямі тренда. Третій день відкривається усередині тіла другого дня, а потім повністю заповнює розрив. Це можна розглядати як підтримку поточного тренда. Зазвичай розриви указують на рівні підтримки і опору, якщо їх розглядати через достатню кількість часу. Оскільки цей розрив був заповнений всього за один день, на нього слід було б дивитися інакше. Якщо це перший розрив в ціновому русі, тоді корекція (третій день) повинна розглядатися як фіксація прибутку.

Посилення/ослаблення сигналу

-

Підтвердження сигналу

(-) Поглинання першої свічки.
(-) Розрив є другим або третім в трендовом русі.

Швидке заповнення розриву свідчить про те, що розрив не є серйозною областю підтримки/опору. Це знаходиться в суперечності з сенсом моделі як моделі продовження.

Надійнішою моделлю є модель Верхній розрив Тасуки.

Перетворення моделі

Перетворення моделі - Нижній розрив методу трьох

Ведмедяча модель нижнього розриву методу трьох переважно зводиться до молота.

Приклад

Нижній розрив методу трьох - MSFT

Нижній розрив методу трьох - MSFT