Нижче наведений рейтинг відсоткових ставок в деяких більш менш відомих українських банках станом на 09 січня 2015 року. В рейтинг відбирались гривневі депозитні вклади строком від 1 року. Усі ставки брались з сайтів українських банків. Практично усі депозити відбирались типу "Стандарт". До уваги не брались акційні короткострокові депозити (якщо є такі, то вказані у примітці в таблиці нижче) та депозити з зростаючим відсотком.

В таблицях показаний чистий прибуток українських емітентів за 2013 рік в млн. грн., що представлені на ринку заявок на Українській біржі. Таблиця буде оновлятись по мірі появи нових даних про прибутки за певний період.

Нижче наведений рейтинг відсоткових ставок в українських банках станом на 28 жовтня 2012 року. В рейтинг відбирались гривневі депозитні вклади строком від 1 року. Усі ставки брались з сайтів українських банків. Практично усі депозити відбирались типу "Стандарт". До уваги не брались акційні короткострокові депозити та депозити з зростаючим відсотком.

В таблицях показаний чистий прибуток українських емітентів за 2012 рік в млн. грн., що представлені на ринку заявок на Українській біржі. Таблиця буде оновлятись по мірі появи нових даних про прибутки за певний період.

В таблицях показаний чистий прибуток українських емітентів за 2011 рік в млн. грн., що представлені на ринку заявок на Українській біржі. Таблиця буде оновлятись по мірі появи нових даних про прибутки за певний період.