4-5 березня 2011 року в м. Києві відбудеться виставка INternet TRADING EXPO – 2011, організатором якої буде Українська біржа.

Ціль цієї виставки – це ознайомлення приватних інвесторів з послугами, що представляють фінансові компанії по інвестуванню вільних грошей. Також на виставці буде представлена максимально  повна інформація про фондовий ринок України, про інтернет-трейдинг, ринки спільного інвестування та пенсійних фондів.

На виставці будуть представлені ведучі онлайн-брокери, інвестиційні компанії та компанії по управлінню активами (КУА). Можна буде відвідати майстер-класи та презентації онлайн-брокерів та КУА. Серед учасників будуть такі відомі КУА та брокери, як інвестиційна група УНІВЕРГайнсфорт, Драгон Капітал, Сократ, itrader, Sortis, Проспект Інвестментс, КІНТО.

Виставка «INternet TRADING EXPO – 2011» буде цікавою, в першу чергу, тим людям, котрі шукають способи та нові інструменти ефективного управління грішми та примноження капіталу.

Виставка та навчальні семінари є безкоштовні. Для участі у виставці необхідно попередньо зареєструватись на сайті Української біржі.